KONINKLIJKE BELGISCHE WIELRIJDERSBOND

ROYALE LIGUE VELOCIPEDQUE BELGE

2/03/2019

OMLOOP HET NIEUWSBLAD DAMES - (1.UWT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

2/03/2019

OMLOOP HET NIEUWSBLAD HEREN - (WORLD)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

3/03/2019

BRUSSEL-OPWIJK - (1.13 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

3/03/2019

KUURNE-BRUSSEL-KUURNE JUNIORES - (MJ 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

3/03/2019

KUURNE-BRUSSEL-KUURNE ELITE - (ME 1HC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

3/03/2019

GENT - STADEN - (1.12 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

3/03/2019

OML. V/H HAGEL. TIELT-WINGE - (WE 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

5/03/2019

LE SAMYN ELITE - (ME 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

5/03/2019

LE SAMYN DES DAMES - (WE 1.2)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

10/03/2019

GP JP MONSERÉ - ROESELARE - (ME 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

10/03/2019

BRUSSEL-ZEPPEREN  - (1.12 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

10/03/2019

ZEPPEREN-ZEPPEREN - (1.14 IC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

10/03/2019

OML. V/D WESTH. ICHTEGEM - (WE 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

16/03/2019

NOKERE KOERSE-DANILITH CLASSIC JUNIORES - (MJ 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

17/03/2019

DOTTIGNIES - (1.12 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

20/03/2019

NOKERE KOERSE - DANILITH ELITE - (ME 1HC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

20/03/2019

NOKERE KOERSE - DANILITH DAMES - (WE 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

22/03/2019

BREDENE KOKSIJDE CLASSIC - (ME 1.HC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

22/03/2019

YOUNGSTER COAST CHALLENGE - (MU 1.2)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

23/03/2019

TESTTIJDRIT - MONTENAKEN - (TTT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

24/03/2019

ZUID-KEMPISCHE PIJL MOL-SLUIS - (1.12 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

24/03/2019

GUIDO REYBROECK CLASSIC - (MJ 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

27/03/2019

DE PANNE-KOKSIJDE ELITE  - (WORLD TOUR)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

28/03/2019

DE PANNE-KOKSIJDE DAMES - (1.WWT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

29/03/2019

E3 BINCKBANK CLASSIC HARELBEKE - (1WORLD TOUR)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

31/03/2019

GENT-WEVELGEM ELITE MEN WT - (WORLD TOUR)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

31/03/2019

GENT-WEVELGEM DAMES WT - (1.UWT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

31/03/2019

GENT-WEVELGEM - JUNIORES DAMES  - (WJ 1.2NCUP)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

31/03/2019

GENT-WEVELGEM BOEZINGE  NIEUWELINGEN - (1.17IC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

31/03/2019

GENT-WEVELGEM JUNIORES MEN NAT CUP - (MJ 1.NATC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

31/03/2019

GENT-WEVELGEM U23 NAT, CUP - (MU23  NCUP)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

3/04/2019

DWARS DOOR VLAANDEREN DAMES - (WE 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

3/04/2019

DWARS DOOR VLAANDEREN ELITE MEN - (WORLD TOUR)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

5-07/04/2019

TRIPTYQUE DES MONTS ET CHÂTEAUX - (ME 2.2) Rit 1

Website Organistor

 

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

TRIPTYQUE DES MONTS ET CHÂTEAUX - (ME 2.2) Rit 2

TRIPTYQUE DES MONTS ET CHÂTEAUX - (ME 2.2) Rit 3

7/04/2019

RONDE VAN VLAANDEREN ELITE MEN  - (WORLD TOUR)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

7/04/2019

RONDE VAN VLAANDEREN DAMES - (1.UWT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

7/04/2019

RONDE VAN VLAANDEREN JUNIORES - (MJ1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

8/04/2019

G.P. DE DOTTIGNIES - (WE 1.2)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

10/04/2019

SCHELDEPRIJS VLAANDEREN ELITE MEN - (ME 1.HC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

10/04/2019

SCHOTEN ELITE Z/C & U23 - (1.12 IC2)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

13/04/2019

RONDE VAN VLAANDEREN U23 - (MU23  NCUP)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

13/04/2019

GP TOMBROEK - (1.13 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

13-15/04/2019

STER DER VLAAMSE ARDENNEN - (2.14 IC) Rit 1

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

STER DER VLAAMSE ARDENNEN - (2.14 IC) Rit 2

Uitslag/Résultats

STER DER VLAAMSE ARDENNEN - (2.14 IC) Rit 3

Uitslag/Résultats

14/04/2019

WIEZE-LEBBEKE - (1.12 IC2)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

17/04/2019

BRABANTSE PIJL ELITE MEN - (ME 1.HC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

17/04/2019

BRABANTSE PIJL GOOIK DAMES - (WE 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

20/04/2019

LIÈGE-BASTOGNE-LIÈGE U23 - (MU 1.2)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

19-21/04/2018

STER VAN ZUID-LIMBURG - (2.14IC) Rit 1

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

STER VAN ZUID-LIMBURG - (2.14IC) Rit 2

Uitslag/Résultats

STER VAN ZUID-LIMBURG - (2.14IC) Rit 3

Uitslag/Résultats

24/04/2019

LA FLÈCHE WALLONNE ELITE MEN - (WORLD)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

24/04/2019

LA FLÈCHE WALLONNE FÉMININE - (1.WWT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

27/04/2019

3 BERGEN E3-PRIJS HARELBEKE - (1.12 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

27/04/2019

E3 BINCKBANK CLASSIC JUNIORS - (MJ 1.1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

28/04/2019

99STE G.P. AFFLIGEM - (1.12 IC 1)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

28/04/2019

LIÈGE-BASTOGNE-LIÈGE DAMES - (1.UWT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

28/04/2019

LIÈGE-BASTOGNE-LIÈGE ELITE MEN - (1.WWT)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats

28/04/2019

VEZIN - (1.17 TC)

Website Organistor

INFO

Deelnemers/Participants

Uitslag/Résultats